Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Usługa Skracania Spodni

Skracanie spodni

 

 

Istnieje możliwość skrócenia spodni:

 

Jeśli spodnie, które Państwo kupicie są za długie, można zamówić usługę skrócenia spodni. Proszę postępować wedle wskazówek:

1. Po zakupie spodni proszę również kupić usługę skrócenia spodni, dla 1 pary jedna usługa (dla np: 3 par, 3 sztuki skrócenia);

 

2. Proszę napisać ile mają mieć spodnie po zewnętrznej stronie (z boku szwu) ułożone na płasko, razem z paskiem na którym są naszyte szlufki, (w uwagach klienta podczas zakupów), oraz długość nogawki po wewnętrznej stronie do wszycia w kroku. Krawcowa skracając spodnie skróci je wybierając dłuższą długość. Chodzi o to, że spodnie mają różny stan (głębokość w kroku). Zapobiegnie to skróceniu spodni ponad miarę.

 

3. Nie skracamy spodni miej niż 2cm, oraz spodni ze ściągaczem na dole nogawki !!!

Uwarunkowania prawne:

4. UWAGA: zgodnie z art.38  który mówi o okolicznościach braku prawa do odstąpienia od umowy w związku z wykonaniem usługi skracania spodni wyrażają Państwo zgodę i proszę zarazem o spełnienie świadczenia przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Zatem jako klient jestem świadomy/a, że w przypadku całkowitego spełnienia świadczenia tracę moje prawo do odstąpienia od umowy (spodni skracanych nie można zwrócić i wymienić)

 

 

 Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 1786 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-06
Wszystko ok, tata ze spodni zadowolony
2024-06-04
Zamówienie zgodne z oczekiwaniami.
pixelpixel