Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty

 

 

Reklamacje dotyczące Towarów

1. F.H DUO Sławomir Badziński jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w art. 556 oraz art. 556[1]-556[3] Kodeksu Cywilnego.

2. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres: F.H DUO Sławomir Badziński, Baborowska 27, 64-514, Pamiątkowo, odziez@F.H DUO Sławomir Badziński.pl. F.H DUO Sławomir Badziński zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

F.H DUO Sławomir Badziński nie jest producentem Towarów, jednak wszystkie Towary dostępne w Sklepie objęte są gwarancją F.H DUO Sławomir Badziński jako sprzedawcy. F.H DUO Sławomir Badziński ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Producent może ponosić niezależną odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej wydanej przez producenta. Jeśli dokument gwarancyjny producenta przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w sklepie www.wiekszyrozmiar.pl

 

 


Ważne informacje

Informacje o reklamacjach prosimy przesyłać na adres email: odziez@wiekszyrozmiar.pl


UWAGA: prosimy dołączyć paragon fiskalny, lub dowód zakupu który otrzymali Państwo wraz z przesyłką. Jeśli paragon został zgubiony proszę dołączyć rezygnację z zakupu.

Prosimy nie wysyłać za pobraniem.

 

 


Reklamacje proszę kierować na adres:


F.H DUO Sławomir Badziński

ul. Baborowska 27

64-514 Pamiątkowo

tel. 602780341

 

PMO02M
Słoneczna 1b, Pamiątkowo

64-514 Pamiątkowo


 

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 1830 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-18
Spodnie fajne ale trochę się zbiegły w czasie dostawy
2024-07-14
Doskonala jakość produktu, rozmiar zgodny z oczekiwaniami.Szybka dostawa
pixelpixel